Головна \ Правила клубу

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ДИТЯЧОМУ КЛУБІ «ЕlephanT i Ko»

 

Нам завжди приємно зустрічатися з Вами і нашими маленькими друзями. Якщо Ви вирішили відвідувати клуб, ознайомтесь з правилами клубу та заповнити анкету на дитину. Батьки персонально несуть відповідальність за правдивість наданої в анкеті інформаціі щодо їх дитини.

Просимо Вас приводити дитину без запізнень, охайно одягнену та з собою мати змінне взуття. Дитину особисто передавайте працівнику клубу, не залишайте її одну на свій розсуд в клубі. Забирати дітей потрібно вчасно. Обов'язково повідомляйте працівникам клубу, хто буде забирати дитину (якщо її забиратимуть не батьки).

Будь ласка, прослідкуйте, щоб у кишенях одягу дитини не було небезпечних та зайвих предметів (гострих, колючих, дрібних, солодких, ліків та інш.).

Якщо дитина має наявні ушкодження (рани, подряпини та інше) або шкідливі звички просимо звернути на це увагу адміністратора або працівників клубу.

Питання, які у Вас виникли просимо задавати адміністратору клуба у вільний від занять час та на одинці.

ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ:

Просимо звертатися до працівників клубу на ім'я або ім'я побатькові.

Діти 1-2 років відвідують заняття з одним із батьків (більша кількість родичів ускладнює проведення заняття).

З метою уникнення конфлікту  між дітьми у клубі, просимо не приносити на заняття домашні іграшки.

Фото та відеоз'йомка у клубі допускається лише за згодою з адміністратором.

Системне відвідування групових занять насамперед передбачає швидку адаптацію, комфортне перебування дитини та отримання результативних навичок роботи з нею у колективі протягом навчального періоду, тому бажано не пропускати заняття.

Під час занять батькам необхідно вимкнути мобільні телефони - постійні дзвінки відволікають дитину від творчого та пізнавального процесу.

Присутність батьків на заняттях обумовлена необхідністю допомоги дитині в отриманні різних навичок по темі разом із викладачем, тому просимо виконувати всі вимоги викладача та не заважати йому своєю поведінкою під час заняття (голосно розмовляти, давати поради, запитувати, робити щось на свій розсуд та інше).

Після закінчення занять, батьки разом із дитиною повинні покинути приміщення клубу протягом 10 хвилин. Подальше перебування у клубі може відбуватися за умов сплати годин перебування.

ПІД ЧАС ЗАХВОРЮВАНЬ:

Ми турбуємося про здоров'я наших дітей та педагогів і впевнені, що Ви з розумінням поставитесь до того, що діти з ознаками хвороб не будуть допущені до занять у клубі.

Про різного роду захворювання просимо попереджати адміністратора  за телефонами клубу.

Пропусками занять з поважних причин є лише захворювання дитини.

У разі пропуску занять протягом сплаченого періоду через захворювання дитини (крім часткових абонементів, саду повного та неповного дня (окремі умови), сезонних таборів, занять з англійської мови та малювання) можливе лише одне відпрацювання пропущеного заняття, яке може відбуватися у інших групах або у групах з інших напрямків занять за усвідомленням адміністратора. Заняття, пропущені без попереднього повідомлення та без поважних причин не відпрацьовуються, не переносяться та не перераховуються.

Державні свята є вихідними днями у клубі, при сплаті абонемента вони перераховуються або не зараховуються у вартість абонемента.

Якщо знижується фактичне відвідування занять дітьми, групи на цей період можуть бути об'єднані. У випадку змін у розписі занять, ми обов'язково Вас повідомимо про них.

ПОРЯДОК СПЛАТИ ЗА ВІДВІДУВАННЯ КЛУБУ:

В клубі діє абонементна система оплати, на початку року формуються постійні групи з різних видів занять. Абонемент придбається на календарний місяць. Щомісячна сплата повного або часткового абонементу гарантує місце в групі для Вашої дитини на сплачений період перебування. Якщо абонемент закінчився і не сплачений у строк за наступний період, місце для дитини в групі не гарантується.

Відвідування пробних (разових) занять у клубі можливе за попереднім записом. Сплата за пробне заняття відбувається перед його початком. Наступне відвідування клубу можливе після повної сплати абонементу або при наявності місць у групі та за попереднім записом на відвідування.

Ми надамо 5% знижку, якщо наші заняття відвідують браття або сестрички однієї родини.

Вдячні за виконання правил клубу