Головна \ Правила клубу

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ДИТЯЧОМУ КЛУБІ «ЕlephanT i Ko»

 

Нам завжди приємно зустрічатися з маленькими друзями. Якщо Ви вирішили відвідувати клуб, ознайомтесь з правилами клубу.

Просимо Вас приводити дитину без запізнень, охайно одягнену та з собою мати змінне взуття, змінний одяг. Дитину особисто передавайте працівнику клубу, не залишайте її одну на свій розсуд. Забирати дітей потрібно вчасно. Обов'язково повідомляйте працівникам, хто буде забирати дитину (якщо її забиратимуть не батьки).В умовах коронавірусу тимчасово батьки до приміщення клубу не допускаються, діток забираємо та віддаємо на вулиці.

Будь ласка, прослідкуйте, щоб у кишенях одягу дитини не було небезпечних та зайвих предметів (гострих, колючих, дрібних, солодких, ліків та інш.).

Якщо дитина має наявні ушкодження (рани, подряпини та інше) або шкідливі звички просимо звернути на це увагу адміністратора або працівників клубу.

Питання, які у Вас виникли просимо задавати адміністратору клуба  наодинці.

ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ В КЛУБІ:

Просимо звертатися до працівників клубу на ім'я або ім'я побатькові.

Маленькі діти від 2 років,що приходять лише у группу на тематичні зустрічі, залишаються лише з одним із батьків  (більша кількість родичів ускладнює роботу у групі) у групі успеціально визначений час (тимчасово в умовах коронавірусу).

В умовах пандемії сьогодні просимо не приносити до клубу домашні іграшки.

Фото та відеоз'йомка для батьків допускається лише за згодою з адміністратора.

Системне відвідування групових занять насамперед передбачає швидку адаптацію, комфортне перебування дитини та отримання результативних навичок протягом навчального періоду, тому бажано не пропускати наші зустрічі.

Під час роботи  батькам необхідно вимкнути мобільні телефони - постійні дзвінки відволікають дитину від творчого та пізнавального процесу.

Присутність батьків на тематичних зустрічах обумовлена необхідністю допомоги дитині в отриманні різних навичок по темі разом із викладачем, тому просимо виконувати всі вимоги викладача та не заважати йому своєю поведінкою (голосно розмовляти, давати поради, запитувати, робити щось на свій розсуд та інше).

Після закінчення занять, батьки разом із дитиною повинні покинути приміщення клубу протягом 10 хвилин. Подальше перебування у клубі може відбуватися за умов сплати годин перебування.

ПІД ЧАС ЗАХВОРЮВАНЬ:

Ми турбуємося про здоров'я наших дітей та педагогів і впевнені, що Ви з розумінням поставитесь до того, що діти з ознаками хвороб не будуть допущені до занять у клубі.

Про різного роду захворювання просимо попереджати адміністратора  за телефонами клубу.

 У разі пропуску занять протягом сплаченого періоду через захворювання дитини (крім часткових абонементів, клуба-садка повного та неповного дня (окремі умови), сезонних таборів, напрямків з англійської мови та малювання) можливе лише одне відпрацювання пропущеного дня, яке може відбуватися у інших групах або у групах з інших напрямків за усвідомленням адміністратора.  Пропущені без попереднього повідомлення та без поважних причин дні не відпрацьовуються, не переносяться та не перераховуються.

 Якщо знижується фактична присутність дітей, групи на цей період можуть бути об'єднані. У випадку змін у розписі занять, ми обов'язково Вас повідомимо про них.

ПОРЯДОК СПЛАТИ ЗА ВІДВІДУВАННЯ КЛУБУ:

В клубі діє абонементна система оплати, на початку року формуються постійні групи з різних напрямків. Абонемент придбається на календарний місяць. Щомісячна сплата повного або часткового абонементу гарантує місце в групі для Вашої дитини на сплачений період перебування. Якщо абонемент закінчився і не сплачений у строк за наступний період, місце для дитини в групі не гарантується.

Відвідування пробних (разових) занять у клубі можливе за попереднім записом. Сплата за пробне заняття відбувається перед його початком. Наступне відвідування клубу можливе після повної сплати абонементу або при наявності місць у групі та за попереднім записом на відвідування.

Ми надамо 5% знижку, якщо наші заняття відвідують браття або сестрички однієї родини.

Більш детальную інформацію о правилах клубу надаємо при безпосереньому спілкувнні з батьками.

Будемо вдячні за виконання наших правил!